Produkt dnia
Konsekracja NMP
Konsekracja NMP

33,00 zł

szt.
Oddanie33 z ks.Teodorem
Oddanie33 z ks.Teodorem

33,00 zł

szt.
KALENDARZ 2024
KALENDARZ 2024

30,00 zł

szt.
Konsekracja NMP + KALENDARZ 2024
Konsekracja NMP + KALENDARZ 2024

45,00 zł

szt.

Oddanie33 dla Kapłanów

Dostępność: tymczasowo niedostępny
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Te rekolekcje dla kapłanów zrodziły się z miłości do kapłaństwa i kapłanów. Zrodziły się także z modlitwy dziesiątek tysięcy osób, które codziennie modlą się tą krótką modlitwą:
Duchu Święty, który wzbudziłeś we mnie pragnienie wstawiania się za kapłanem (wymień imię) u stóp Maryi, Królowej Kapłanów, pokornie proszę dla niego o dar pobożności i gorliwości apostolskiej. Wzbudź w nim pragnienie całkowitego oddania się Jezusowi przez Maryję. Spójrz Maryjo łaskawie na tego kapłana, by Tobie poddany wiernie służył Kościołowi i Ojczyźnie. Królowo Kapłanów, módl się za nami.

W tej modlitwie codziennie wypowiadane jest imię każdego polskiego kapłana. Niniejsze rekolekcje zrodziły się także z cierpienia wielu osób, które złożyły Bogu swoje życie jako ofiarę w intencji kapłanów. Liczba tych osób powiększa się z każdym dniem. Wierzymy, że z tej modlitwy i z tych ofiar płyną ku sercom kapłańskim coraz liczniejsze i potężniejsze zdroje łaski. Jako osoby świeckie oddane całkowicie Maryi chcemy miłować kapłaństwo i kapłanów do końca. Jesteśmy przekonani, że nic nas nie odłączy od tej Miłości, ponieważ wierzymy, że jest to Miłość Jezusa i Maryi.

Chcemy miłować kapłanów, chcemy ich wspierać oraz im służyć, chcemy z kapłanami współpracować i się z nimi przyjaźnić.


Drogi Kapłanie, chcemy, abyś wiedział, że modlimy się za Ciebie, pamiętamy o Tobie każdego dnia i jesteśmy z Tobą i przy Tobie – naszymi modlitwami, pamięcią i cierpieniami. Twoje kapłaństwo jest naszym wspólnym skarbem. Niech te rekolekcje pomogą wszystkim kapłanom rozpalić na nowo charyzmat Boży. Niech Maryja poprowadzi każdego kapłana do pełni łaski kapłaństwa.

Opinie o produkcie (1)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

3 lutego 2023

Słyszałem sporo świadectw księży o tym, czym jest dla nich oddanie życia Matce Bożej. W wielu przypadkach Maryja uratowała ich kapłaństwo. To bardzo ważne, aby zabiegać i modlić się o to, żeby kapłani oddawali się Matce Bożej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl