Produkt dnia
Konsekracja NMP
Konsekracja NMP

33,00 zł

szt.
Oddanie33 z ks.Teodorem
Oddanie33 z ks.Teodorem

33,00 zł

szt.
KALENDARZ 2024
KALENDARZ 2024

30,00 zł

szt.
Konsekracja NMP + KALENDARZ 2024
Konsekracja NMP + KALENDARZ 2024

45,00 zł

szt.
Zwroty / reklamacje

PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Mają Państwo prawo odstąpienia od umowy zakupu w naszej księgarni w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin ten wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy zakupionych w naszej księgarni lub w którym osoba trzecia, inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa, weszła w ich posiadanie.

Aby skorzystać z tego prawa, muszą Państwo poinformować nas (CP KMK SP.J., ul. Białośliwska 15, 60-418 Poznań, ave@avesanctamaria.pl, telefon: 601 76 31 26) o swojej decyzji odstąpienia od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład poprzez pismo wysłane pocztą tradycyjną lub elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy dostępnego na naszej stronie internetowej, wypełnić i przesłać inny formularz lub wysłać drogą elektroniczną, poprzez konto założone na naszej stronie internetowej www.oddaniemaryi.pl, jakiekolwiek jednoznaczne oświadczenie odstąpienia od umowy zakupu. Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, niezwłocznie prześlemy Państwu potwierdzenie otrzymania tej informacji. Aby zachować termin odstąpienia od umowy, wystarczy wysłać w przeciągu 14 dni od zakupu informację o planowaniu zwrotu nabytych rzeczy.

SKUTKI ODSTĄPIENIA OD UMOWY

W przypadku odstąpienia od umowy zakupu zwracamy wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty wysyłki (z wyjątkiem dodatkowych opłat wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostawy, który różni się od najtańszego, zwykłego sposobu dostarczenia przesyłki oferowanego przez naszą księgarnię). Następuje to nie później niż 14 dni od momentu, w którym zostaliśmy przez Państwa poinformowani o decyzji odstąpienia od umowy. Zwrotu opłat dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w przeprowadzonej transakcji, chyba że wyraźnie wyrażą Państwo zgodę na inne rozwiązanie. W każdym z wymienionych przypadków nie poniosą Państwo opłat w związku z wykonaniem zwrotu płatności. Informujemy, że możemy wstrzymać się z przesłaniem Państwu środków pieniężnych za zakup w naszej księgarni do czasu otrzymania zwracanych przez Państwa rzeczy lub do dostarczenia nam dowodu ich odesłania. Zależy to od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Uprzejmie prosimy o odesłanie lub przekazanie nam zwracanych rzeczy niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od momentu, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od umowy zakupu. Termin ten zostanie zachowany tylko wtedy, jeśli odeślą lub oddadzą Państwo zakupione przedmioty przed upływem wspomnianych 14 dni. Koszty zwrotu zakupów ponosi Kupujący. Odpowiadają Państwo za zmniejszenie ich wartości wynikające z korzystania z nich w sposób niezgodny z przeznaczeniem, inny niż było to konieczne, różny od charakteru, cech i funkcjonowania zakupionych rzeczy.

Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku:

- umowy, w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe, wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;

- umowy na dostawę czasopism z wyjątkiem umów o prenumeratę;

- umowy, z której zakupione przedmioty zostały zniszczone.

 

WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY 

W informacji o odstąpieniu przez Państwa od umowy prosimy o zawarcie następujących informacji:

– Ja/My(*) niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy(*) umowy dostawy następujących rzeczy(*) umowy o dzieło polegającej na wykonaniu następujących rzeczy(*)/o świadczenie następującej usługi(*)

– Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*), nr zamówienia (*)

– Imię i nazwisko konsumenta(-ów)

– Adres i nr tel kontaktowego konsumenta(-ów) 

– Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)

– Data

 

(*) Niepotrzebne skreślić.

 

Informację prosimy wysłać na wskazany wyżej adres pocztowy lub mailowy. 

Zgodnie z przepisami prawa konsumenckiego i Kodeksu cywilnego, prawo odstąpienia od umowy przysługuje osobom fizycznym oraz osobom prowadzącym działalność gospodarczą jeżeli umowa zawierana ze sprzedawcą nie ma zawodowego charakteru (nie dotyczy bezpośrednio branży i specjalizacji, w jakiej działa przedsiębiorca).

Blog kategorie
Bezpieczne zakupy
  • Różne formy płatności
  • Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru)
  • Szyfrowane dane i transakcje
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl